De lessenfolder voor het dansjaar 2017-2018 is er!
Een overzicht van het lessenrooster 2017-2018 kan je hieronder vinden.
Je kan de lessenfolder ook downloaden via onderstaande link.

Voor wie het huidige lessenrooster nog wil raadplegen, kan dit via de downloadlink onderaan deze pagina.
Lessenrooster 2017-2018

DAG

A

E

OMSCHRIJVING

LESGEVER

LOKAAL

kleuterdans

3de kleuter

pre-kinderdans

1ste leerjaar

   

wo

14:30

15:30

kleuterdans 3

Joke Coucke

kapel

wo

15:30

16:30

kleuterdans 3

Charlotte Vanmarcke

kapel

wo

13:30

14:30

pre-kinderdans 1

Joke Coucke

kapel

wo

16:30

17:30

pre-kinderdans 1

Charlotte Vanmarcke

kapel

kinderdans

2de lj

t.e.m.

6de leerjaar

volgens leeftijd


ma

17:15

18:15

kinderdans 2

Morgane Van Weyenbergh

kapel

do

17:00

18:00

kinderdans 2

Morgane Van Weyenbergh

kapel

ma

17:15

18:15

kinderdans 3

Ines Vandenbroucke

studio

wo

17:30

18:30

kinderdans 3

Darline Deprez

kapel

di

17:00

18:00

kinderdans 4

Darline Deprez

kapel

wo

18:30

19:30

kinderdans 4

Kim Cras

studio

ma

18:15

19:15

kinderdans 5

Ine Naessens

kapel

za

09:30

10:30

kinderdans 5

Ine Naessens

studio

ma

18:15

19:15

kinderdans 6

Ines Vandenbroucke

studio

wo

18:30

19:30

kinderdans 6

Darline Deprez

kapel

hedendaagse dans

vanaf

12 jaar

volgens niveau

   

di

18:00

19:15

hedendaags 1 +12j

Darline Deprez

kapel

do

18:00

19:15

hedendaags 1 +12j

Morgane Van Weyenbergh

kapel

wo

19:30

20:45

hedendaags 2 + 12j

Karen Migneaux

kapel

vr

19:00

20:15

hedendaags 2 +12j

Julie Vanhuysse

kapel

ma

19:15

20:30

hedendaags 3 + 12j

Ines Vandenbroucke

studio

di

19:15

20:30

hedendaags 3 + 12j

Liesbeth Maes

kapel

ma

19:15

20:30

semi-gevorderden 1 + 14j

Ine Naessens

kapel

do

19:15

20:30

semi-gevorderden 1 +14j

Morgane Van Weyenbergh

kapel

wo

19:30

20:45

semi-gevorderden 2 +14j

Kim Cras

studio

ma

20:30

21:45

semi-gevorderden 3 +14j

Beverly Coorevits

studio

di

20:30

21:45

semi-gevorderden 3 +14j

Liesbeth Maes

kapel

za

9:00

10:15

semi-gevorderden 4 + 14j

Darline Deprez

studio

za

10:30

11:45

gevorderden 1

Ine Naessens

kapel

vr

20:15

21:30

gevorderden 2

Julie Vanhuysse

kapel

za

10:15

11:45

CREW hedendaags (via selectie)

Darline Deprez

studio

hedendaagse dans

voor

volwassenen

volgens niveau


 

wo

20:45

22:00

volw. initiatie

Kim Cras

studio

wo

20:45

22:00

volw. 2 initiatie +

Karen Migneaux

kapel

ma

20:30

21:45

vol. 3 semi-gevorderden

Ine Naessens

kapel

do

20:30

21:45

volw. 4 gevorderden

Morgane Van Weyenbergh

kapel

klassiek ballet

vanaf

2de leerjaar

volgens niveau

   

di

17:15

18:15

ballet 1 (2de leerjaar)

Bernadette De Deygere

studio

wo

13:30

14:30

ballet 1 (2de leerjaarj)

Bernadette De Deygere

studio

wo

14:30

15:30

ballet 2

Bernadette De Deygere

studio

do

17:15

18:15

ballet 2

Bernadette De Deygere

studio

wo

15:30

16:30

ballet 3

Bernadette De Deygere

studio

do

18:15

19:15

ballet 3

Bernadette De Deygere

studio

wo

16:30

17:30

ballet 4

Bernadette De Deygere

studio

wo

17:30

18:30

ballet 5

Bernadette De Deygere

studio

di

18:15

19:15

ballet 6

Bernadette De Deygere

studio

di

19:15

20:15

ballet 7

Bernadette De Deygere

studio

do

19:15

20:30

ballet 8

Bernadette De Deygere

studio

do

20:30

21:45

ballet volwassenen

Bernadette De Deygere

studio

di

20:15

21:45

CREW ballet (via selectie)

Bernadette De Deygere

studio

hiphop

vanaf

6de leerjaar

volgens niveau


 

vr

16:45

17:45

hiphop 1

Amber Vanhaerents

studio

vr

17:00

18:00

hiphop 1

Bauke Devlaminck

kapel

za

11:45

12:45

hiphop 2

Ruth Snauwaert

kapel

za

11:45

12:45

hiphop 2

Laura Simons

studio

vr

17:45

18:45

hiphop 3

Amber Vanhaerents

studio

vr

19:45

20:45

hiphop 4

Sofie Nuyttens

studio

vr

18:00

19:00

hiphop 5

Bauke Devlaminck

kapel

za

12:45

13:45

hiphop 6

Marlies Seynaeve

kapel

vr

20:45

21:45

hiphop 7

Sofie Nuyttens

studio

za

12:45

13:45

hiphop 8

Laura Simons

studio

vr

18:45

19:45

hiphop 9

Amber Vanhaerents

studio

za

13:45

15:15

CREW hiphop (via selectie)

Marlies Seynaeve

studio

Lessenrooster 2016-2017